• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najciekawsze wpisy:

Klimatyzacja olsztyn

Wentylator w domu - jak wybrać i zainstalować? Jeżeli ma się ...

Tabletki antycelluli

Kłopot z nierówną oraz pofałdowaną cerą ud ma dużo kobiet. ...

Jak szybko schudną

Odchudzanie może być prawdziwą zmorą dla każdej osoby, walczącej z ...

Mikropigmentacja wł

Wraz z pojawieniem się początkowych oznak łysienia zachodzi stopniowe przerzedzanie ...

Zabiegi ginekologii estetycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na intymne problemy kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc płciowych – ginekologia plastyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.